Bankomaty na Miletičovej a v okolí: kde a ako ich nájdete?

Bankomaty sú jednou z najhľadanejších služieb, najmä ak prichádzate na trhovisko a nemáte pri sebe hotovosť. Platobný terminál na karty nemá žiaden stánkar. Podobne ako hodinár, predajca drogérie, či niektoré úradné služby. Nájsť bankomat nie je ťažké, len je nutné vedieť, kde hľadať. Tu je zoznam overených bankomatov, ktoré sa nachádzajú priamo na Miletičovej ulici a v okolí. Žltomodrý neznámy bankomat, ktorý sa nachádza pri pasáži na trhovisku Miletičova radia miestni vyhýbať pre kolujúce mýty o úroku. Nepoznáme prevádzkovateľa a podmienky tohto bankomatu. Preto, ako uvádzame, nasledovný zoznam je zoznamom overených miest na výber hotovosti.

1. Bankomat Slovenská sporiteľňa, trhovisko

Bankomat priamo na trhovisku nájdete pomerne ľahko. Vstúpte na Trhovisko hlavnou bránou a pokračujte až pred administratívnu budovu trhoviska stále rovno, okolo grilovanej kuracine. Bankomat je riešený v podobe modrého samostatne stojaceho valca.

2. Prima banka, Miletičova

Priamo pri pobočke Prima banky na Miletičovej ulici nájdete bankomat. Dokonca s možnosťou parkovania, hoci len rýchleho kvôli výberu.

3. Prima banka, Košická, Tesco Express

Bankomat Prima banky je aj vedľa vstupu do Tesco Express na modernej vystúpenej budove na ulici Košická, priamo oproti známej lekárni. Vzhľadom na bielu a zelenú, je rozhranie ovládania bankomatu takmer neviditeľné. To je dosť na škodu.

4. Tatra banka, Košická

Bankomat Tatra banky sa nachádza na ulici Košická, oproti trhovisku, priamo pri pobočke banky Tatra banka.

5. Slovenská sporiteľňa, Košická

Bankomat slovenskej sporiteľnej je klasickým bankomatom pri pobočke. Nachádza sa v tesnej blízkosti tureckej kebab reštaurácie, ktorá tvorí roh budovy známej ako aj „vežiak Wustenrot“. Budova je pri zastávke Trhovisko v smere na Prievozskú od Saleziánov.

6. Unicredit bank, Rozadol, Trenčianska ulica

Bankomat Unicredit bank sa nachádza na rohu modernej administratívnej budovy, ktorú pre výšku a architektonické moderné riešenie vidieť z diaľky. V budove sídli napríklad ASSECO solution, softwarový dá sa povedať že gigant. Najbližší Unicredit bankomat je na ulici Svätoplukova v úseku medzi Bazovou pri parku a Kuliškovou.

7. Poštová banka, Radošinské naivné divadlo, Zahradnícka

Priamo v multifunkčnej budove sa nachádza pobočka Slovenskej pošty a zároveň aj bankomat, mimo iných nákupných možností, divadla, trafiky, potravín a podobne.

8. Poštová banka, Central, Metodova

Obchodné centrum OC Centrál má viacero bankomatov. Aktuálna situácia sa môže meniť, avšak v budove má pobočky niekoľko bánk.

9. Tatra banka, Central, Metodova

Obchodné centrum OC Centrál má viacero bankomatov. Aktuálna situácia sa môže meniť, avšak v budove má pobočky niekoľko bánk.

10. Fio banka, zastávka Slovanet, Zahradnícka

Fio banka má svoj bankomat na jednej z bratislavských pobočiek. Táto sa nachádza na zastávke Slovanet v budove kaderníctva a kaviarne, či výmeny tonerov PRYZMAT.