Predajne potravín: Potraviny a možnosti nákupu na ulici Miletičova a v okolí

O trhovisku sa síce hovorí, že je jedinečnou príležitosťou na nákup potravín, avšak mnoho produktov si tam nekúpite. Je celkom prirodzené, že aj naďalej bude mať význam navštíviť klasické potraviny, nech je pre vás význam trhoviska spoločenský, alebo len hrdobratislavský. Po odstránení nálepiek a etikiet z vriec z veľkoskladov sa každá kukurica, jabĺčko a uhorka javí ako krásna domáca a bio. Pri nákupe potravín mnoho krát nehľadíme len na sortiment, ale aj obchodnú sieť, akceptáciu platobných kariet, gastrolístkov, prípadne na ponuku. Prinášame vám prehľad potravín a rôznych prevádzok s potravinami, ktoré nájdete na ulici Miletičova, alebo v jej okolí.

Ulica Miletičova a blízke okolie:

 

1. SAMOŠKA, Miletičova

Na úplnom konci Miletičovej ulice na hranici s ulicou Prievozská, sa na prízemí pri iných prevádzkach nachádzajú aj neveľké a nevýrazné dvere do potravín Samoška.

2. TERNO, Miletičova trhovisko pasáž – zrušené

Predajňa potravín priamo v trhovisku v miestnej pasáži bola v roku 2018 uzatvorená bez náhradného prevádzkovateľa, alebo oznamu o ďalšej prevádzke a plánoch. Potraviny tu však uvádzame zámerne, hoci ako zrušené, z dôvodu upozornenia, že s nimi stále nie je možné počítať.

3. TESCO EXPRESS, Košická

Menšie Tesco Express s osekanou ponukou sortimentu nemá typicky nízke ceny ako v klasickom Tescu. Predajňa je hneď vedľa bankomatu Primabanky oproti Slovenskej sporiteľni a Tatra banky na ulici Košická, s výhľadom na známu lekáreň na Košickej.

4. LIDL, Mliekarenská

Od Miletičovej prejdete cez Trenčiansku na Mliekarenskú a ste tam. Predajňu po rekonštrukcii v júli 2018 znova otvorili. je čistá, priestranná, srdečný personál a dostatok parkovacích miest sú výhodami. Zvykli si tu ale chodiť bezdomovci a fajčiari, ktorí znepríjemňujú vstup pred predajňou. Majitelia elektromobilov ocenia, že si tu môžu nabiť elektromobil rýchlonabíjačkou.

5. OC Central, Billa

V obchodnom centre CENTRAL sa na spodnom podlaží nachádzajú veľké potraviny Billa.

6. RND/Bezinka, Zahradnícka ulica

V budove Radošinského naivného divadla a Slovenskej pošty sa nachádzajú aj potraviny Billa.

7. DELIA, Zahradnícka ulica

Predajňa s potravinami sa nachádza viac menej ukrytá v dolných prevádzkach pod bytmi na Záhradníckej ulici priamo pri hlavnej ceste.

8. BIO produkty, Miletičova ulica

Menšia predajňa zameraná na BIO produkty a zdravé produkty sa nachádza priamo na Miletičovej ulici pri hlavnej ceste v priestoroch v blízkosti Primabanky.

9. Potraviny Malina, ulica Mliekarenská 16013/19

pomerne skryté potraviny. Od LIDLu ak smerujete priamo na východ, okolo miestnej zastávky MHD Mliekarenská, cez priechod medzi paneláky, nájdete ukrytú predajňu potravín po pravej strane na prízemí. Denne otvorená do 22:00 hod.

10. Potraviny Malina, ulica Jégeho 16999/10

Nie tak ďaleko od Miletičovej, je ulica Jégeho, známa aj bytovým domom Jégeho alej. Prechádzate okolo budovy Henkel, s múrom postriekaným sprejermi v štýle produktov od menovanej značky, až ďalej.

11. Potraviny Malina, Kvačalova 10

Hlbšie a ďalej od trhoviska v smere po Košickej ulici nájdete ulicu Kvačalova, kde sa nachádzajú malé potraviny siete Malina.

 

Viete o ďalšej prevádzke potravín, ktorá je v tesnej blízkosti a patrí medzi významné, hodné zmienky na tejto stránke? Našli ste neaktuálnu informáciu alebo chybu? Napíšte nám.