Na Záhradníckej oproti Slovanetu otvorili pobočku Potravín Malina

Bratislavská sieť potravín Malina sa rozrástla v posledných dňoch o novú predajňu na Zahradníckej ulici oproti Slovanetu. Ide tak o ďalšiu prevádzku potravín, ktorú máme v blízkosti Miletičovej ulice, hoci nejde o úplne blízku lokalitu.

potraviny Malina na záhradníckej

Otvorenie novej predajne potravín registrujeme k 17. Júlu 2018, pričom sme si chystanie nových priestorov všimli už niekoľko dní vopred. Prezradilo to rekonštruovanie priestorov a vyplnenie kvalitným nábytkom tmavej farby, rôznymi dielmi a chladiarenským zariadením. Práve chladničky prezrádzali, že pôjde o obchod s potravinami.

  • Adresa: Zahradnícka 74 (OCTOPUS)
  • Otvorené: pondelok-Nedeľa od 6:00 – 23:00

Pohľad na vzhľad a lokalitu potravín Malina

Po dizajnovej a vizuálnej stránke je už aj pri pohľade zvnútra na ponuku jasné, že prevádzkovateľovi ide o to, aby sa aj zákazník cítil dobre. Čisto ako v novej predajni byť jednoducho musí s dobrým riešením farebných tónov je vecou interiéru. Ponuka obsahuje bežný sortiment pre okolité byty a kancelárie. Má vhodnú polohu pre ľudí, ktorí budú prechádzať okolo. Električková zastávka liniek 9 a 8, ako aj autobusová zastávka liniek ako 50 a 66 stoja priamo pred ňou.

Susedmi predajne sú FIO banka či predajňa repasovaných tonerov a nových tonerov. Z boku je tu kaviareň, oproti cez cestu budova Slovanet a reštaurácia. Výhodou lokality je, že konečne môžeme zájsť na nákup potravín pri vystupovaní, alebo čakaní na MHD. Miesto je dostupné ľahko. Zatiaľ chýba státie na bicykle, no vyrieši to blízke zábradlie. Určite sú potraviny dobrým riešením pre všetkých ponáhľajúcich sa do okolitých kancelárií. Niekedy dokonca môžu prinútiť vysadnúť skôr, ak to dostupnosť vášho cieľa dovolí, ešte pred Saleziánmi.

Po ceste sú pritom aj potraviny Delia, ktoré sú na rovnakej ceste niekoľko desiatok metrov ďalej v smere na Saleziánov. Zrejme pre obmedzenia lokality a architektúry však potraviny veľmi nepútajú výraznými farbami. inými potravinami v tesnej blízkosti sú opäť otvorený LIDL po rekonštrukcii a ďalšie v širšom okolí.